Zobacz: Wyspa

Teneryfa

Teneryfa to przede wszystkim zjawiskowe piękno, różnorodność i mnóstwo niesamowitych niespodzianek. Wilgotna północ z cudownymi górskimi szczytami, suchy klimat czekający na południu, gdzie można leniuchować bez końca na jednej z urokliwych plaż, czy niezwykłości przyrody to tylko początek atrakcji. Warto tu zostać dłużej, dać się ponieść panującej tu atmosferze, uroczych zakątków i po prostu wdychać magię tej wyspy..
more info No comments

Sardynia

Druga pod względem wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, malownicza Sardynia, pełna zabytkowych miast, ekskluzywnych kurortów i tajemniczych nuragów to idealny kierunek na urlop zarówno dla miłośników słońca i ciągnących się kilometrami piaszczystych plaż, jak i turystów z duszą podróżnika. .
more info No comments

Majorka

Majorka, malownicza hiszpańska wyspa, największa spośród archipelagu Balearów, przyciąga spragnionych błogiego relaksu turystów słoneczną pogodą, otwartą kulturą mieszkańców, rajskimi piaszczystymi plażami oraz krystalicznie czystą i ciepłą wodą Morza Śródziemnego. Wczasy na Majorce to doskonała okazja do relaksu zarówno dla miłośników biernego wypoczynku, jak i aktywnych pasjonatów zwiedzania..
more info No comments

Jamajka

Polscy turyści coraz chętniej udają się na wakacje do miejsc położonych daleko od Europy. Jednym z nich jest Jamajka, kultowa wyspa usytuowana na Karaibach. Krajobraz, który można tam podziwiać, za sprawą bujnej fauny i flory, malowniczych plaż, czy szmaragdowej wody, przywodzi na myśl rajski ogród. Poznaj najciekawsze atrakcje Jamajki..
more info No comments

Madagaskar

Madagaskar to pełna ciekawych perełek wyspa ulokowana u wybrzeży Afryki. Otoczona rafami koralowymi idealnie nadaje się na wspaniałe wakacje dla miłośników nurkowania – ale nie tylko. „Wyspa Lemurów” to także genialna propozycja dla tych osób, które cenią sobie różnorodność fauny i flory, świetną pogodę oraz mnóstwo atrakcji. Tutejsze gleby mają odcień maków, dlatego też Madagaskar bywa nazywany również „Wyspą Czerwoną”..
more info No comments