Tag Archives: Hiszpania

La Gomera

La Gomera to przepiękna wyspa pełna skarbów ulokowana na Wyspach Kanaryjskich. Jedna z najmniejszych w całym archipelagu potrafi oczarować wspaniałymi widokami, pięknymi klifami, które niejako wyrastają z krystalicznie czystych wód oceanu oraz niesamowitą roślinnością. Poza tym wąwozy, wulkaniczne szczyty czy urocze domki na wzgórzach tylko czekają tu na odkrycie..
more info No comments

Teneryfa

Teneryfa to przede wszystkim zjawiskowe piękno, różnorodność i mnóstwo niesamowitych niespodzianek. Wilgotna północ z cudownymi górskimi szczytami, suchy klimat czekający na południu, gdzie można leniuchować bez końca na jednej z urokliwych plaż, czy niezwykłości przyrody to tylko początek atrakcji. Warto tu zostać dłużej, dać się ponieść panującej tu atmosferze, uroczych zakątków i po prostu wdychać magię tej wyspy..
more info No comments

Majorka

Majorka, malownicza hiszpańska wyspa, największa spośród archipelagu Balearów, przyciąga spragnionych błogiego relaksu turystów słoneczną pogodą, otwartą kulturą mieszkańców, rajskimi piaszczystymi plażami oraz krystalicznie czystą i ciepłą wodą Morza Śródziemnego. Wczasy na Majorce to doskonała okazja do relaksu zarówno dla miłośników biernego wypoczynku, jak i aktywnych pasjonatów zwiedzania..
more info No comments

El Hierro

Najmniejsza spośród archipelagu Wysp Kanaryjskich, El Hierro, przyciąga malowniczym i niezwykle zróżnicowanym krajobrazem, bogatą przyrodą oraz zacisznymi miejscami, gdzie chwilę spokoju odnajdą osoby, pragnące spędzić swój urlop z dala od popularnych turystycznych miejscowości..
more info No comments

Ibiza

Hiszpańska Ibiza przyciąga przede wszystkim miłośników życia nocnego, jednak muzyka elektroniczna i światowej sławy DJ-e to tylko nieliczne z atrakcji, jakie oferuje malownicza, tętniąca życiem wyspa. Chwili spokoju i relaksu mogą tu również zaznać osoby preferujące bierny wypoczynek na łonie natury..
more info No comments